Сімейна піцерія Silver - це відносно молодий проект декількох талановитих і майстерних людей, які прагнуть створити затишний куточок, де кожний відвідувач міг би приємно провести час зі своєю родиною.

 

За відносно короткий час свого існування, піцерія вже зарекомендувала себе як зразковий заклад з затишним приміщенням, якісним меню та помірними цінами.

Більше того, окрім випікання смачних піц, піцерія Silver може порадувати усіх відвідувачів тортами на замовлення до Ваших свят; капкейками; кейк попсами; птіфурами; тістечками.... тощо.


Серед наших послуг, також ми можемо запропонувати свої послуги з проведення свят для малечі і дорослих, більш детально про це можна ознайомитись на сторінці "акційні пропозиції"

 

 

Зайшовши до піцерії, біля сходів на Вас чекає куточок пірата, який буде до вподоби малечі, а також, для всіх хто захоче зробити фото собі на згадку про відвідування нашого закладу.

Ми маємо два зали, де за Вашим вподобанням, можна організувати святкування чи просто приємну зустріч.

 

 

Стосовно приміщень - як тільки Ви заходите до піцерії, то Ви відразу потрапляєте в перший зал, де Вас зустрічає працівник нашої піцерії і ознайомить Вас з нашим меню, а при необхідності - відповість на Ваші запитання, і навіть може порадити Вам смачну піцу, якщо Ви вагаєтесь в своєму виборі.

 

За бажанням, Ви можете або залишитись в першому залі, що досить зручно, якщо Ви чекаєте на когось, або перейти в другий зал, де встановлено ТВ і можна приємно провести час.

Другий зал сподобається тим, хто хоче просто провести приємно час.

 

Для наших відвідувачів, ми встановили ТВ для перегляду цікавих програм, або просто прослуховування музичних кліпів.

 

Вам залишається лише обрати собі місце, де Вам буде затишно і зручно, і замовити собі будь-яке смачне блюдо із нашого меню.


Запрошуємо всіх до нашого закладу!)